У Майстрівському сільському клубі відбувся турнір з більярду
25 січня 2020 року о 17:00 годині у Майстрівському сільському клубі міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради спільно з завідуючою Майстрівського сільського клубу організували турнір з більярду, тенісу настільного.
Участь у заходах прийняло близько 20 чоловік.
Кращі учасники були нагороджені грамотами пам’ятними подарунками від управління у справах сім‘ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.
Дякуємо усім хто приймає активну участь у наших заходах!
міський Центр фізичного здоров‘я населення
«Спорт для всіх»