У Майстрівському сільському клубі відбувся турнір з більярду

27 Січня 2020, 9:52

25 січня 2020 року о 17:00 годині у Майстрівському сільському клубі міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради спільно з завідуючою Майстрівського сільського клубу організували турнір з більярду, тенісу настільного.

Участь у заходах прийняло близько 20 чоловік.

Кращі учасники були нагороджені грамотами пам’ятними подарунками від управління у справах сім‘ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.

Дякуємо усім хто приймає активну участь у наших заходах!

міський Центр фізичного здоров‘я населення

«Спорт для всіх»

 

Чат-бот Гаряча лінія