У Міністерстві оборони України обговорили питання відновлення роботи військового госпіталю та соціального захисту військовослужбовців

25 Жовтня 2019, 16:31

24 жовтня перший заступник міського голови Сергій Колотов перебував у відрядженні у Міністерстві оборони України.

Відтак, Сергій Юрійович разом із головою Житомирської обласної спілки солдатських матерів Валентиною Васильчук та головою Новоград-Волинської міськрайонної спілки солдатських матерів Тамарою Шостак перебував на особистому прийомі у заступника Міністра оборони України Олексія Марценюка з питань відновлення роботи військового госпіталю у місті Новограді-Волинському. Новопризначений заступник пообіцяв розібратися з даним питанням та завітати до міста Новограда-Волинського з метою особисто ознайомитися з об’єктом.

Також під час робочої зустрічі було розглянуто і ряд інших питань соціального захисту військовослужбовців. Зокрема, пропозицію від керівників обласної та міської спілок солдатських матерів щодо зміни підходу до закупівлі квартир для військовослужбовців. Отож, було запропоновано військовому керівництву відмовитися від тендерів, а монетизувати цю пільгу. Відтак, тим хто має право на отримання житла надавати визначену суму в грошовому еквіваленті.

Як підкреслив перший заступник міського голови Сергій Колотов, наприклад, військовослужбовцю належить за нормами придбати однокімнатну квартиру, однак на перспективу для родини він хоче придбати 2-х або 3-х кімнатну квартиру чи будинок. Тому необхідно створити умови, коли військовослужбовець отримуючи готівку у разі необхідності має можливість додати власні кошти та сам придбати житло, яке є зручним для його родини.

У результаті заступник Міністра оборони України Олексій Марценюк зазначив, що дане питання також буде розглянуто та у Міністерстві вже є напрацювання у даному напрямку.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія