У міському Палаці культури ім. Лесі Українки з нагоди 150-річчя від Дня народження видатної поетеси відбувся «Літературний бомонд»

1 Березня 2021, 17:25

25 лютого у малій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбулася культурна подія під назвою «Літературний бомонд». Організатор зустрічі – Новоград-Волинська міська бібліотека (директор Людмила Онищук).

У вузькому колі зібралися поціновувачі творчості славетної поетеси, перлини українського слова – Лесі Українки. Декламуючи вірші Лесі, обговорюючи життєвий шлях поетеси, та читаючи власні творчі доробки, учасники заходу демонстрували глибоку шану пам’яті Лесі Українки.

Також було здійснено перегляд відеопрезентації книг, виданих до 150-річчя від дня народження Лесі.

На зустрічі натхненники Лесиного слова здійснили презентацію власних збірок та книг. Зокрема, Лариса Бойко – композитор та педагог, презентувала дві збірки на вірші Лесі Українки. Дослідниця життя та творчості Лариси Косач – Світлана Челядіна відкрила громадськості книгу «Шляхами Дочки Прометея».

Також на літературному вечорі були присутні члени Національної спілки письменників України, відомі письменниці з Києва, Тетяна Фольварочна і Юлія Бережко-Камінська.

На захід також завітав міський голова Микола Боровець та заступник міського голови Наталія Борис, які привітали учасників заходу та висловили слова вдячності за те, що у місті проводяться заходи, які мають на меті популяризувати особистість Лесі Українки та її творчість.

Атмосфера зустрічі була пронизана теплом, душевністю та літературною гармонією.

В фойє міського Палацу культури імені Лесі України в ювілейні дні презентувалися виставка творчих робіт вихованців Школи мистецтв (художнього відділення) «Палітра Лесиного слова» та виставка світлин «Леся Українка: крізь серпанок часу».

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія