У місті Новограді-Волинському відзначили День місцевого самоврядування

8 Грудня 2016, 7:03

7 грудня 2016 року в приміщенні великої зали Будинку рад відбулися урочистості  з нагоди Дня місцевого самоврядування.

День місцевого самоврядування – це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь широких мас населення в управлінні державою, високу роль самоврядності, як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищних, міських голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад.

В урочистостях взяли участь міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, перший заступник та заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, депутати міської ради різних скликань, члени виконавчого комітету міської ради, депутат обласної ради Степан Нусбаум, голова райдержадміністрації Володимир Михнюк та голова районної ради Дмитро Рудницький, працівники управлінь, відділів, служб міської ради, представники духовенства, засоби масової інформації.

Розпочався захід із виступу ансамблю мажореток та спільного виконання гімнів України і міста.

Затим з вітальним словом до присутніх звернувся очільник міста, який щиро привітав представників органів місцевого самоврядування з професійним святом. Зокрема зазначив: „…  територіальна громада обрала нас представляти власні інтереси і приймати від її імені рішення, тому ми несемо відповідальність за втілення в життя основних принципів місцевого самоврядування, яке є конституційним правом кожного громадянина. Впродовж цього року усі ми плідно працювали над вирішенням цілого ряду важливих соціально-економічних та інших питань розвитку Новоград-Волинської територіальної громади.“ У своїй промові Весельський В.Л. наголосив, що завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, членів виконавчого комітету міської ради та територіальної громади, вдалося не лише вирішити чимало непростих питань, а й реалізувати багато перспективних планів та задумів. Висловив вдячність секретарю міської ради та депутатам, заступникам, керуючому справами виконавчого комітету та членам виконавчого комітету, працівникам управлінь та відділів міської ради, які демонструють самовідданість роботі, професіоналізм та відповідальність. Від усього серця побажав присутнім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного благополуччя, Божої благодаті та всіляких земних гараздів.

Також до слів привітань з нагоди свята долучилися секретар міської ради Пономаренко О.А., перший заступник міського голови Колотов С.Ю., голова районної державної адміністрації Михнюк В.В., голова районної ради Рудницький Д.В., голова постійної комісії  міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Федорчук В.Г., голова міськрайонного громадського об’єднання „Спілка-Чонобиль“ Співак Я.М., редактор Новоград-Волинської міськрайонної офіційної громадсько-політичної газети „Лесин край“ Чех О.М. Під час урочистого  заходу депутатів міської ради, членів виконавчого комітету, працівників управлінь та відділів було відзначено Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради та Подяками міського голови, а також було вручено Привітальні листи депутатам попередніх скликань, які зробили  вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування.

Впродовж заходу чудові музичні номери дарували глядачам родина Федюків, чарівні українські дівчата та Ірина Антипчук.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія