У Міжнародний день сім’ї привітали новостворену родину

15 Травня 2024, 19:33

Сьогодні, 15 травня, у всьому світі відзначається Міжнародний день сім’ї. Це свято підкреслює важливість сім’ї як основної складової суспільства, її роль у вихованні дітей, формуванні моральних цінностей та забезпеченні соціальної стабільності.

 

З цієї нагоди т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тетяна Кравчук та головний спеціаліст управління Яна Чайковська від Звягельської міської ради привітали новостворену родину, яка сьогодні офіційно зареєструвала свій шлюб – Дарину та Нікіту. Вручили привітальний лист від міського голови Миколи Боровця та символічний подарунок.

 

Сьогоднішня церемонія одруження стала справжньою подією для молодят та їх близьких. У присутності рідних і друзів вони дали обіцянки любові, вірності та підтримки один одному на все життя. Нове подружжя символічно об’єднало свої долі у день, який підкреслює значення і силу сімейних зв’язків.

 

Міжнародний день сім’ї був запроваджений ООН у 1993 році з метою привернути увагу до проблем, з якими зіткаються сім’ї, а також нагадати про важливість здорових і міцних родинних зв’язків. У цей день проводяться численні заходи, які спрямовані на підтримку родин, пропаганду сімейних цінностей та забезпечення їх благополуччя.

 

Тож бажаємо молодій парі безмежного щастя, злагоди та кохання. Нехай їхній шлюб буде міцним і щасливим, а сімейне життя наповнене радісними моментами, взаєморозумінням та підтримкою. Нехай цей особливий день стане початком довгого і щасливого спільного шляху, сповненого любові та гармонії.

 

Вітаємо всі родини та бажаємо міцних сімейних зв’язків, щирого спілкування та взаємної підтримки. Нехай у кожному домі панують мир, любов та благополуччя.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія