У музеї родини Косачів відбулась презентація виставки художника Володимира Кравчука

10 Лютого 2017, 13:38

8 лютого 2017 р. у музеї родини Косачів відбулась презентація виставки художника Володимира Кравчука з міста Баранівка. На розсуд новоград-волинців автор представив художні твори з двох циклів: «Хроніка Майдану» та сакрального живопису.

На зустріч з художником завітали до музею представники творчої інтелігенції, художники, вчителі образотворчого відділення Школи мистецтв, члени патріотичних об’єднань міста, студенти НВПЕТ.

Під час презентації Володимир Кравчук розповів про історію вибору сюжетної канви творів, про власне сприйнятті сьогодення, про підтримку історичних подій на Майдані у 2013-2014 роках та захисників Батьківщини – воїнів Збройних Сил України. Автор охоче поділився планами на майбутнє, а також відповів на численні запитання відвідувачів та місцевих журналістів.

Загальна атмосфера презентації налаштовувала на тепле спілкування та творче натхнення. Тому відвідувачі презентації також мали нагоду насолодитися і поетичною творчістю на тему «Революції Гідності», патріотизму і духовності, яку читали Анатолій Клюско та Валентина Ксендзук.

 

С. Куценко,

директор музею родини Косачів

 

Чат-бот Гаряча лінія