У Наталівці відбувся турнір з міні-футболу пам’яті захисника України Гриценка Артура Володимировича

24 Жовтня 2023, 11:44
19 жовтня 2023 року на спортивному майданчику Наталівської гімназії відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 5-7 класів пам’яті захисника України, який віддав своє життя за єдність України – Гриценка Артура Володимировича. На запрошення участі в турнірі відгукнулися 3 команди: Суслівський ліцей, Пилиповицька гімназія та команда дівчат “Звягель” м. Звягель, яка приймає участь у чемпіонаті України серед кадеток.
З вітальним словом до учасників звернулася заступник директора Наталівської гімназії Тетяна Володимирівна Семенишина, яка побажала успіхів спортсменам та розповіла, що майданчик побудований з ініціативи та за кошти батьків покійного захисника України. З вітальним словом та подарунками (кубок, футбольні м’ячі, солодощі, солодкі напої) звернувся батько загиблого сина – Володимир Адамович Гриценко, який побажав усім міцного здоров’я, миру, перемоги та займатись спортом.
Після жеребкування, яке провів головний суддя турніру Андрій Матвеєв (тренер команди ,, Звягель ” м. Звягель) розпочалися змагання.
За підсумками турніру з міні-футболу:
1-е місце Наталівська гімназія (8-очок),
2-е місце “Звягель” м. Звягель (5-очок),
3-е місце Суслівський ліцей (4-очки),
4- місце Пилиповицька гімназія (0 очок).
Переможців та призерів змагань нагороджено дипломами управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Звягельської міської ради та міським центром фізичного здоров’я населення”Спорт для всіх”.
Учасники та організатори турніру дякують батькам Артура Гриценка за подарунки, та найголовніше – за майданчик, який так потрібен учням і молоді Наталівки. Адже спортивний зал, який будується більше 10 років, ще до цих пір не добудований.
Вічна пам’ять захиснику України.
Петро Подкаура, вчитель фізичного виховання Наталівської гімназії
Чат-бот Гаряча лінія