У Новоград-Волинській бібліотеці-філії №1 відбулася посвята в читачі «Хай міцніє з кожним роком дружба книги і малят»

4 Квітня 2016, 22:13

31 березня, у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, у бібліотеці філії №1 (мікр. «Дружба») відбулася посвята в читачі «Хай міцніє з кожним роком дружба книги і малят». Ознайомитися з бібліотекою, подружитися з книгою та отримати статус «Читача» до бібліотеки завітали вихованці дитячого садочка №13 з вихователями.

Світлана Брацюк, бібліотекар БФ№1 ознайомила діточок з бібліотекою, презентувала цікаві книги «Товсті, великі і маленькі..» та провела казкову вікторину.
Малюки уважно слухали розповідь бібліотекаря, з радістю відповідали на запитання вікторини та з перших літер слів – відгадок склали магічне слово «Бібліотека».

Наприкінці зустрічі маленькі учасники дали обіцянку бути активними користувачами бібліотеки, любити книги, бережно до них відноситися та отримали посвідчення «Користувача бібліотеки» і солодощі за активність.

Людина, яка любить і вміє читати, має розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці – книги! З книжкою ви зустрічаєтеся ще у дитинстві і не розлучаєтесь з нею до самої старості. Де б ви не вчилися, де б не працювали, весь час будете звертатися за допомогою до книги, підручника! То ж читайте! Хай міцніє з кожним роком дружба книги і малят!

 

Бібліотека-філія №1

 

Чат-бот Гаряча лінія