У Новоград-Волинській бібліотеці-філії №3 пройшло родинне свято «Таїни духовної скарбниці»

20 Травня 2016, 0:21

Квітучий травень… У ці чудові дні, коли природа дарує нам справжнє перше весняне тепло, у пору, коли людина стоїть посеред розквітлих садів, торкається барвистої райдуги весни, до нас приходить свято Матері, яке відзначали 8 травня, а 15 травня ми відзначали Міжнародний день сім’ї.

Все найкраще, що є на землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. Сім’я дає життя дитині. У ній немовля одержує перші враження й уявлення про навколишній світ.

Мама… Вимовляєш це рідне до болю слово, і перед тобою постає образ найсвятішої. І де б знайти ті слова, якими можна було б виразити свою безкінечну любов до матері. Але який би ми не сплели ніжний букет зі слів подяки матерям, ми завжди залишаємось в боргу перед їх великою любов’ю, терпінням, мудрістю, тим добром, що несуть вони у цей світ. Мамина ласка, батьківська порада, бабусина доброта, дідусева мудрість, тепло хатнього затишку в колі рідних на все життя залишають глибокий слід у душі та серці кожної людини.

Саме батьки навчають дітей звичаїв, обрядів, традицій своєї сім’ї, свого роду, що передаються з покоління в покоління:

«З роду в рід життя кладе мости;

Без коріння саду не цвісти».

Ці чудові слова стали лейтмотивом родинного свята «Таїни духовної скарбниці», яке пройшло в бібліотеці – філії №3.

Готуючись до свята, ми ставили перед собою мету – щоб кожний з присутніх відчув, що поза сім’єю людині важко бути щасливою, що сім’я – це дім, де на тебе чекають, де тебе зрозуміють і допоможуть у скруті, де сподіваються і від тебе чекають підтримки і захисту.

Окрасою свята стала українська пісня «За вроду дякую батькам» у виконанні учениці 5-А класу Шамшур Вікторії. Мелодія «Пісні про рушник» прозвучала у виконанні учениці 8–А класу Новак Юлії. Звучали також пісні«Чорнобривці», «Мама», «Пісня про матір» на слова Б.Олійника.

Учні 3-А класу підготували літературну композицію. Затамувавши подих всі присутні слухали казку «Материнські сльози», яку розповіла вчитель початкових класів Заторська Любов Миколаївна.

«Легенда про матерів», яку прочитала бібліотекар ЗОШ №10 Бриковець Вікторія, сколихнула душі дорослих і дітей.

Присутні ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Сім’я – святиня людського духу», яку було оформлено до заходу.

По закінченні свята бібліотекарі гостинно запросили присутніх частіше відвідувати бібліотеку-філію №3, що знаходиться по вул. гетьмана Сагайдачного, 215

 

Бібліотека – філія №3

 

Чат-бот Гаряча лінія