У Новоград-Волинській бібліотеці – філії №3 відбувся захід з нагоди 145-річниці від дня народження Лесі Українки «І квітнуть мрії поетеси»

24 Лютого 2016, 5:34

Провідною зорею світить нам сьогодні могутній талант, богатирська сила духу всесвітньо відомої поетеси, нашої землячки – Лесі Українки.До 145-річниці від дня її народження працівники бібліотеки-філії №3 провели літературно-поетичну годину «І квітнуть мрії поетеси». На  заході були присутні учасники клубу любителів книги «ШАРМ», вчителі, учні 7-А класу ЗОШ №10. Присутні змогли переконатися, який великий потяг до життя був у цієї людини. Життя Лесі Українки – це подвиг митця, один з тих подвигів, які підносять людину в очах сучасників.  Вона всією своєю душею вболівала за долю свого народу. Про це свідчить її поезія, яка лунала з дитячих уст, торкаючи душі присутніх. Нікого не залишив байдужим театралізований діалог із життя маленької Лесі. Читачі переглянули відео – фільм «Леся Українка – обличчя української історії», ознайомились з книжковою виставкою «Зорить твоє слово в наших серцях».

Слово Лесі Українки – це безмежна любов до свого народу, що залишається і в наші часи життєдайним джерелом, стимулом національного та духовного відродження сучасної України.

 

Бібліотека – філія №3

 

Чат-бот Гаряча лінія