У Новоград-Волинській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

3 Лютого 2016, 0:42

2 лютого 2016 року під головуванням керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галини Пилипчук було проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Новоград-Волинського, Баранівського, Романівського, Ємільчинського, Червоноармійського районів та м. Новоград-Волинський. Участь у нараді взяли міський голова Віктор Весельський та заступник міського голови Юлія Бондаренко. Також на засіданні був присутній заступник прокурора Житомирської області Віталій Мякішев.

У ході зустрічі були обговорені питання щодо стану запобігання і протидії злочинності та корупції в Новоград-Волинському, Баранівському, Романівському, Ємільчинському, Червоноармійському районах та м. Новоград-Волинський за 2015 рік, а також визначено заходи спрямовані на підвищення ефективності боротьби зі злочинністю у поточному році.

Відкриваючи нараду Галина Володимирівна виступила з доповіддю про стан злочинності та правопорядку на території Новоград-Волинської місцевої прокуратури, зокрема окресливши коло проблемних питань, у вирішенні яких необхідно вжити першочергових заходів.

У своєму виступі міський голова Віктор Весельський проінформував присутніх про проведену роботу Новоград-Волинською міською радою та її виконавчим комітетом з питань попередження і протидії злочинності та корупції в м. Новоград-Волинський за минулий рік.

Учасники заходу мали можливість висловити своє бачення проблем і недоліків у роботі правоохоронних органів та надати пропозиції щодо їх усунення.

За підсумками засідання координаційної наради було визначено ряд заходів, спрямованих на запобігання і ефективну протидію злочинності та корупції. Крім того, було наголошено про необхідність подальшої взаємодії і співпраці правоохоронців, працівників прокуратури, служби безпеки, суду та органів місцевого самоврядування, що буде сприяти забезпеченню належного стану правопорядку в районах та м. Новоград-Волинський, які входять до територіальної юрисдикції Новоград-Волинської місцевої прокуратури.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія