У Новоград-Волинській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

23 Серпня 2016, 3:24

У середу, 17 серпня, керівник Новоград-Волинської місцевої прокуратури Галина Пилипчук провела координаційну нараду керівників правоохоронних органів Новоград-Волинського, Баранівського, Ємільчинського, Пулинського та Романівського районів, на якій обговорено стан протидії злочинності та корупційним правопорушенням на території вказаних районів в першому півріччі поточного року та визначено спільні заходи спрямовані на покращення ситуації в регіоні.

У нараді взяли участь заступники керівника місцевої прокуратури, керівники відділень поліції, начальники їх слідчих відділень, начальники Новоград-Волинського МРВ КВІ та МВ УСБУ, представники Новоград-Волинської міськради, райради та райдержадміністрації.

Відкриваючи координаційну нараду, Галина Пилипчук зазначила окремі позитивні напрацювання. Зокрема, вищою від загальнообласної є питома вага розкритих злочинів.

Водночас, керівник місцевої прокуратури у своєму виступі акцентувала увагу присутніх на існуючих проблемних питаннях, вирішення яких потребує вжиття комплексу організаційно-практичних заходів націлених на досягнення результатів щодо протидії злочинності та корупції.

Критично висловлено щодо зростання рівня правопорушень проти власності, збільшення злочинів, вчинених неповнолітніми або за їх участі, стану протидії незаконному випалюванню деревного вугілля.

На нараді із детальним аналізом результатів роботи за перше півріччя з відповідних напрямів прокурорської діяльності виступили перший заступник керівника місцевої прокуратури Віталій Шпак, заступники керівника місцевої прокуратури Григорій Гресько та Руслан Герич.

Також було заслухано інформацію керівників правоохоронних органів та їхні пропозиції щодо вирішення поставлених завдань.

Підсумовуючи роботу наради, Галина Пилипчук підкреслила важливість належного та вчасного виконання визначених на нараді організаційно-практичних заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи та усунення наявних проблем.

Новоград-Волинська

місцева прокуратура

 

Чат-бот Гаряча лінія