У Новоград-Волинській міській ОТГ діє молодіжна громадська рада

2 Липня 2019, 18:21

Розпорядженням міського голови від 19.04.2019 № 92(о) з  метою створення нового «молодіжного простору» та вдосконалення шляхів реалізації і координації молодіжної політики в Новоград-Волинській міській ОТГ створено молодіжну громадську раду. Організаціяє консультативно-дорадчим органом, покликаним сприяти реалізації молодіжної політики, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних з життям молоді та участю її в усіх сферах суспільного життя в Новоград-Волинській міській ОТГ.

Молодіжну громадську раду, що складається з представників активної молоді, очолює Тетяна Кравчук (заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 2, керівник-учасник проекту «План дій: учнівські соціальні проекти», «Демократична школа»). Серед завдань організації: розробка рекомендацій і пропозицій щодо пріоритетних напрямів молодіжної політики; залучення молоді до участі у політичному, економічному, культурному і духовному становленні міської ОТГ; підтримка і організація заходів та ініціатив, націлених на вирішення проблем молоді; поширення серед молоді волонтерського руxу, спрямованого на поліпшення соціального становища та життя молоді.

Члени молодіжної громадської ради націлені долучатися до організації загальноміських заходів та проводити власні. До прикладу, нещодавно з нагоди дня молоді молодіжна громадська рада ініціювала проведення для активної молоді перший захід – розважально-пізнавальну гру “Молодь-квест 2019”, в якій взяли участь 4 команди.

Під час чергового засідання молодіжної громадської ради 1 липня 2019 року в рамках порядку денному розглядалися внутрішньо-структурні питання, а саме створення робочих груп, які працюватимуть з таких питань: культури та дозвілля; розвитку учнівського та студентського самоврядування; фізичної культури та спорту; охорони здоров’я та екології; волонтерського руху;  фінансового забезпечення; партнерства та міжнародних відносин; інформації та зв’язків з громадськістю. Консультації з організаційних питань надавали координатор Молодіжної громадської ради начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба та директор міського молодіжного центру Володимир Ліберда. 

Крім того, в засіданні взяла участь начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць, яка запропонувала членам молодіжної громадської ради стати волонтерами під час проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», що відбудеться 26, 27, 28 липня.

 

Чат-бот Гаряча лінія