У Новоград-Волинській міській ОТГ відзначили День рятівника

17 Вересня 2020, 15:05

17 вересня своє професійне свято відзначають ті, хто цілодобово знаходиться у постійній бойовій готовності до боротьби з незваним лихом та приходить на допомогу людям у найважчі хвилини, рятуючи найцінніше – їх життя. Успішно ліквідовані пожежі, наслідки аварій та стихійних лих, попередження різного роду надзвичайних ситуацій, забезпечення безпечної життєдіяльності населення – найкраще підтвердження вагомого внеску рятувальників у розвиток та зміцнення Української держави.

З нагоди Дня рятівника працівників Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області привітали тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко, начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Анна Висоцька, а також голова районної державної адміністрації Сергій Литвинчук.

«Це свято об’єднує людей, які несуть відповідальність за забезпечення надійного захисту життя людей і національного багатства від вогню та стихії. Сьогодні ви підставили плече й у боротьбі з новими викликами – пандемією коронавірусу. Щира вдячність вам за вірність обов’язку, за відвагу та сумлінне ставлення до своїх нелегких, а навіть і небезпечних обов’язків. В той час, коли ви бережете людські життя, нехай оберігає вас Бог! Бажаю вам мирного неба, міцного здоров’я, родинної злагоди, якомога менше тривожних викликів і безсонних ночей!» – зазначила у своєму виступі Олена Пономаренко.

За високі показники, досягнуті в оперативно-службовій діяльності та з нагоди Дня рятівника Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради з грошовою винагородою були нагороджені сержанти служби цивільного захисту Михайло Троцький та Олександр Черниш. Подяки отримали молодший лейтенант служби цивільного захисту Наталія Гончарук та молодші сержанти служби цивільного захисту В’ячеслав Корня і Матвій Купріянчук.

«Ви справжні професіонали, які ризикують власним життям і здоров’ям заради порятунку інших. Нехай у кожній важкій ситуації ваша допомога буде гідно оцінена» – підкреслив начальник Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області Олег Рафальський, який також подякував усім працівникам за щоденне виконання поставлених завдань, за проявлені сумління та старанність, направлені на служіння українському народові, а також побажав їм невичерпних сил, енергії і пильності у нелегкій праці.

Не залишилися рятівники в цей святковий день і без музичних вітань. Гарний настрій всім присутнім дарували Наталія Скиба та Наталія Мінгалєєва, а також ведуча заходу Світлана Смолковська.

Довідково:

У 2020 році працівники Новоград-Волинського міськрайонного відділу виїзджали на ліквідацію 228 пожеж, на надання допомоги при 5 ДТП, на знешкодження вибухонебезпечних предметів (8 випадків). Проведено 57 виїздів з метою профілактики інфікування та поширення COVID-19.

23 працівники підрозділів Новоград-Волинського гарнізону брали безпосередню участь в ліквідації лісових та торфяних пожеж на півночі Житомирської області. За сумлінне виконання службових обов’язків правами голови ДСНС України нагороджено 11 працівників, від начальника Управління ДСНС у Житомирській області працівники отримали 72 нагороди.

Оксана Талько, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія