У Новоград-Волинській міській раді оголосили результати конкурсу на заміщення вакантних посад

3 Квітня 2019, 15:22

3-го квітня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулося друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради і головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.

Відтак, засідання проходило під головуванням голови конкурсної комісії, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, який оголосив результати проведеного напередодні письмового іспиту.

Знання кандидатів оцінювались за п’ятибальною системою, максимальна кількість балів – 25.

Отож, найбільшу кількість балів отримали:

Лісова Світлана Сергіївна, яка претендувала на посаду головного спеціаліста служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, – 17 балів.

Чайковська Яна Олегівна, яка претендувала на посаду головного спеціаліста управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, – 18 балів.

Членами конкурсної комісії рекомендовано міському голові Віктору Весельському дані кандидатури для проведення співбесіди на вищезазначені посади.

 

Чат-бот Гаряча лінія