У Новоград-Волинській міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

30 Листопада 2017, 7:45

30 листопада 2017 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, участь у роботі якого взяли 18 членів виконкому міськради із 26 затверджених на сесії міської ради, радники міського голови, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

Під час засідання очільник міста поінформував присутніх, що відповідно до розпорядження від 29.11.2017р. № 365(к), на період тимчасової відсутності заступника міського голови Оксани Гвозденко та заступника міського голови Лариси Шутової обов’язки щодо координації та контролю діяльності департаменту праці та соціального захисту населення міської ради покладено на секретаря міської ради Олену Пономаренко; управління освіти і науки міської ради – на першого заступника міського голови Сергія Колотова; управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та відділу культури і туризму міської ради – на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького.

Також, за гарною традицією, Віктор Леонідович привітав з нагоди дня народження члена виконавчого комітету міської ради Михайла Махінова, який він відсвяткував нещодавно.

На розгляд засідання було внесено одне питання: «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю ,,Альтеренерго“ тарифу на послуги з теплопостачання для Новоград-Волинського міськрайонного ТМО».

В результаті члени виконавчого комітету підтримали проект рішення, яким вирішено встановити тариф на виробництво теплової енергії з використанням нетрадиційних джерел енергії, що надаються ТОВ ,,Альтеренерго“ для Новоград-Волинського міськрайонного ТМО:

на виробництво теплової енергії за 1 Гкал – 1189,01 грн. з ПДВ;

на транспортування теплової енергії за 1 Гкал – 55,94 грн. з ПДВ;

на постачання теплової енергії за 1 Гкал – 5,57 грн. з ПДВ.

Тариф вводиться в дію через 15 днів з моменту оприлюднення рішення в друкованих засобах масової інформації.

Повний текст прийнятого рішення розміщено на офіційному сайті міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбудеться 13 грудня 2017 року.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія