У Новоград-Волинській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади

16 Січня 2018, 14:36

16 січня 2018 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади: начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.

Варто зазначити, що згідно з розпорядженням міського голови від 02.01.2018р. № 3(к), до складу конкурсної комісії внесено зміни. Так, головою комісії затверджено керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, заступником голови комісії – секретаря міської ради Олену Пономаренко, секретарем комісії – начальника відділу кадрів та архівної роботи міської ради Жанну Колесник. До складу комісії увійшли заступники міського голови та керівники управлінь і відділів міської ради.

Отож, у ході засідання, участь у якому взяв міський голова Віктор Весельський, було розглянуто пакет документів конкурсантів та допущено до участі у конкурсі трьох претендентів на заміщення вакантної посади. 

Після ознайомлення учасників конкурсу з порядком проведення іспиту, претенденти на заміщення вакантної посади склали письмовий іспит, результати якого будуть оголошені 18 січня під час другого засідання конкурсної комісії.

 

Чат-бот Гаряча лінія