У Новоград-Волинській міській раді відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади

12 Січня 2017, 5:27

11 січня 2017 року відбулось перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування: начальника відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

Відповідне оголошення було опубліковано у Новоград-Волинській міськрайонній офіційній громадсько-політичній газеті „Лесин краї“ від 08.12.16 №49 (10681) та на офіційному сайті міської ради у рубриці „Актуально“.

На засіданні, яке проходило під головуванням голови конкурсної комісії, першого заступника міського голови Сергія Колотова та за участі очільника міста Віктора Весельського і начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука, було розглянуто документи та допущено до участі у конкурсі трьох кандидатів. У першому етапі вони складали письмовий іспит. Далі їх очікує індивідуальна співбесіда на перевірку використання своїх знань на практиці. За результатами двох складових – іспиту та співбесіди, яка відбудеться 16 січня, буде визначено переможця конкурсу.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія