У Новоград-Волинській міській раді відбулися щотижневі оперативна та апаратна наради

12 Лютого 2019, 20:41

11 лютого 2019 року міський голова Віктор Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, під час яких було опрацьовано ряд актуальних питань життєдіяльності Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, це галузей: житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та ін. Керівники виконавчих органів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення минулого тижня та про плани на поточний.

Так, було зазначено, що 13 лютого о 09:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться 68 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання.

14 лютого о 13:30 год. біля КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» відбудеться відкриття меморіальних дошок Грималюку Г.О. та Замощину Е.Б.

Затим, о 14:00 год, у актовій залі КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» пройде підсумкова медична рада.

15 лютого о 12:30 год. відбудеться урочиста хода, мітинг та покладання квітів до Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам з нагоди 30-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З цієї ж нагоди, 16 лютого о 10:00 год. у спортивній залі ДЮСШ пройде турнір з волейболу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Крім того, 16 лютого о 10:00 год. на міському стадіоні «Авангард» відбудеться спортивно-масовий захід «Веселі старти».

Також у ході наради було надано ряд протокольних доручень керівникам виконавчих органів міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія