У Новоград-Волинській міській раді відбувся прийом громадян

24 Листопада 2017, 7:26

24 листопада 2017 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко у Громадській приймальні №1 Будинку рад провели особистий прийом громадян.

Також цього дня до міста Новограда-Волинського із виїзним особистим прийомом завітала регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Житомирській області Олена Коваленко. Після спілкування з очільником міста Олена Володимирівна продовжила прийом новоград-волинців у конференц-залі Будинку рад.

Тож місцеві жителі мали можливість звернутися як до керівництва міста, так і до регіонального координатора за консультацією чи за відповідним роз’ясненням з проблемних питань.

Основні питання, які висловлювали новоград-волинці, стосувалися житлово-комунальної галузі та соціального захисту і допомоги у лікуванні. Всього на прийом до міського голови та секретаря міської ради звернулося 20 осіб, в тому числі були і колективні звернення.

Всі звернення громадян зареєстровані та з відповідними резолюціями очільника міста прийняті до виконання. Як зауважив Віктор Весельський, головна функція міської влади – працювати на благо місцевих жителів. Тому очільник міста більшість питань заявників вирішив невідкладно.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія