У Новоград-Волинській міській раді відбувся семінар «Організаційно-правові засади запобігання та протидії корупції в діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування»

27 Січня 2017, 6:33

Корупція є однією з найактуальніших соціально-політичних проблем сучасності, вона не лише негативно впливає на темпи розвитку економіки держави, але й на систему державного управління та суспільні відносини в цілому.

Слід зазначити, що одним із пунктів передвиборчої програми міського голови Віктора Весельського у жовтні 2015 року було – провести широкомасштабну боротьбу з корупцією в усіх сферах життєдіяльності міста.

26 січня 2017 року у великій залі Будинку рад відбувся тематичний короткостроковий семінар «Організаційно-правові засади запобігання та протидії корупції в діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування». Участь у засіданні взяли міський голова Віктор Весельський, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, депутати та члени виконавчого комітету міської ради, працівники виконавчих органів міської ради, керівники бюджетних та комунальних установ і організацій міста.

Під час семінару слухачі мали можливість поглибити свої теоретичні й практичні знання з реалізації основних положень сучасного антикорупційного законодавства України. Зокрема, було обговорено антикорупційне законодавство та зміни у ньому, практичні аспекти застосування Закону України “Про запобігання корупції” у діяльності органів місцевого самоврядування, відповідальність за корупційні правопорушення. Особливу увагу викликали питання щодо порядку заповнення електронної декларації про майновий стан і доходи.

Програму семінару реалізовували: заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Оксана Олексюк, заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Володимир Бражевський, кандидат юридичних наук, доцент кафедри спеціальних історичних дисциплін та правознавства Житомирського державного університету імені Івана Франка Ольга Рудницька, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Олег Хабчук.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія