У Новоград-Волинській міській територіальній громаді продовжують тривати роботи з весняного благоустрою

21 Квітня 2021, 10:10

З метою оцінки виконання ремонтних робіт та виявлення проблемних зон секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Віталій Якубов та депутати міської ради Ігор Олейник та Сергій Литвинчук здійснили робочий об’їзд вулиць мікрорайону «Дружба», а саме Польової, Макаренка, Козацької, Грушевського та сусідніх провулків.  

Перевірено стан доріг з м’яким покриттям після проведення грейдерування та підсипання щебенево-піщаною сумішшю. Частину доріг було прогрейдеровано, а ті, які потребували більш щільного дорожнього покриття було також підсипано щебенево-піщаною сумішшю. Варто зазначити, що є вулиці та провулки, на яких благоустрій доріг було здійснено вперше. Депутатами міської ради зазначено про те, що терміни виконання ремонтних робіт доріг з м’яким покриттям здійснюється повільно, тому наразі важливо докласти максимально зусиль для того, щоб пришвидшити цей процес.

Також здійснено оцінку стану вуличного освітлення у мікрорайоні «Дружба». Проаналізовано виконання робіт із заміни ламп на вулиці Макаренка.

У процесі робочого огляду було обговорено проблематику проїзду асенізаційних машин біля ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 та по вул. Олейнікова, які не здійснюють свій маршрут згідно встановленого дорожнього графіку, а проїжджають саме біля школи та житлових будинків, скорочуючи шлях та створюючи високий рівень аварійної небезпеки цієї ділянки дороги та порушуючи санітарні норми. Заступник міського голови Віталій Якубов ініціює створення робочої наради для комплексного вирішення цього питання.

Нагадаємо, що роботи з весняного благоустрою продовжуються, проте у зв’язку з погодними умовами терміни та графіки виконання робіт змінюються.

 

Чат-бот Гаряча лінія