У Новоград-Волинській міській територіальній громаді розпочато роботу над створенням проекту Програми економічного і соціального розвитку на 2023 рік

28 Жовтня 2022, 11:52
Традиційно наприкінці року, аналізуючи зроблене, проблемні питання та першочергові потреби громади, розробляється Програма економічного і соціального розвитку на наступний рік. Даний документ проходить тривалу процедуру обговорення, узгодження та прийняття.
27 жовтня за участі керівництва громади та розпорядників коштів всіх галузей відбулося засідання робочої групи щодо напрацювання проекту Програми економічного і соціального розвитку на 2023 рік, яка, звичайно, визначатиметься воєнним станом в Україні та необхідністю післявоєнної відбудови. Серед пріоритетів, озвучених під час засідання – заходи з енергоефективності, які необхідно реалізовувати в усіх без виключення галузях життєдіяльності громади; участь у проектах та грантах; наявних Програмах, як місцевих так і державних тощо. Наголошувалося, що при плануванні необхідним є врахування реальних потреб жителів, визначення пріоритетів та обмеженість використання фінансових ресурсів в умовах воєнного стану.
Проект Програми економічного і соціального розвитку на 2023 рік затверджуватимуть на сесії міської ради.
Чат-бот Гаряча лінія