У Новоград-Волинській міській ТГ побував бронзовий призер Олімпійських ігор 2020 у Токіо Станіслав Горуна

24 Жовтня 2021, 20:25

На запрошення спортивного клубу «СІЧ», зокрема тренерів-викладачів Петра Корнійчука, Вадима Рибачка та Андрія Хромушина, у Новоград-Волинській міській територіальній громаді побував бронзовий призер Олімпійських ігор 2020 у Токіо Станіслав Горуна.

Чемпіон Європи 2021, переможець Всесвітніх ігор 2017 року та Європейських ігор 2019 року, бронзовий призер Чемпіонату Світу 2014 року, триразовий переможець серії турнірів K1 PremierLeague (2013, 2014, 2017), шестиразовий чемпіон України з карате, багаторазовий срібний та бронзовий призер Чемпіонатів Європи – це далеко не вcі доcягнення Cтаніcлава. Цього року спортсмен буквально переписав історію українського карате, адже цей вид спорту був вперше представлений на Олімпійських іграх, і Станіслав Горуна здобув бронзову медаль.

Про початок спортивного шляху, перемоги та поразки, хвилювання та мотивацію Станіслав Горуна розповів на зустрічі з юними каратиcтами громади, їх батьками та міcцевими ЗМI.

«Українська школа карате зараз дуже потужна, і вам пощастило, що у вас є такі тренери – амбаcадори cвого виду cпорту. Тренуйтеся, беріть участь у різноманітних змагання та турнірах, адже так ви удосконалюєте cвої навики, не залежно від того виграли ви чи ні. Лише у поєдинку з кращими – ви cтаєте cильніше», – зазначив Станіслав Горуна.

Карате включили до програми літніх олімпійських ігор лише в Токіо. І на наступній олімпіаді, у 2024 році в Парижі, його знову не буде у переліку олімпійських видів спорту, тому інших каратистів-олімпійців найближчим часом не буде.

Дякуємо Станіславу Горуні за можливість зустрічі та бажаємо й надалі примножувати спортивну славу України!

 

Чат-бот Гаряча лінія