У Новоград-Волинській міській ТГ проходив сімейний захід «Свято морозива»

30 Травня 2021, 19:16

Торгова марка «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод») організувала чудове родинне свято на території міської Фортеці, де було весело і малечі, і дорослим. Різноманіття ігрових локацій та фотозон дарувало прекрасний настрій усім, хто завітав на захід.

Зі слів директорки ТОВ “Айс Тім”, організаторки заходу у м. Новограді-Волинському Світлани Савчук, АТ «Житомирський маслозавод» кожного року проводить такий захід як свято морозива.

«В першу чергу, це свято – для наших діток, сімей та родин. Тут категорично заборонений будь-який алкоголь. Лише дитячі веселощі, ритмічна музика та розваги. Все, що виготовляє торгова марка «Рудь» створено лише з добром та радістю для діток. Цей проєкт є соціальним, дуже масштабним та у нього закладено досить серйозний бюджет. Директор Житомирського маслозаводу Петро Рудь є благодійником, тому все, що створюється компанією, це все заради людей. Крім того, Житомирський маслозавод висловлює слова вдячності Новоград-Волинській міській раді за сприяння в організації свята. Без будь-яких проблем нам допомогли в постановці наших палаток, сприяли з енергозабезпеченням, наданні супроводу швидкими та поліцейськими, забезпечення біотуалетами. Дякуємо усім, хто до нас сьогодні завітав, не дивлячись на погодні умови. Адже саме головне – це святковий настрій та бажання» – зазначила Світлана Савчук.

Під час заходу проводились різноманітні спортивні конкурси, аквагрим, лунала весела музика, а на обличчях дітей сяяли радісні посмішки.

 

Чат-бот Гаряча лінія