У Новоград-Волинській міській ТГ розпочато роботу над проєктом Програми економічного і соціального розвитку громади на 2022-2024 роки

12 Липня 2021, 20:05

Під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулось перше засідання робочої групи з підготовки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки. Участь у засіданні взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступник міського голови Ірина Гудзь, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, депутати міської ради, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, старости сіл, директори шкіл.

Програма соціально-економічного розвитку громади є документом, який визначає стратегічні цілі та пріоритети розвитку міської територіальної громади на визначений термін, конкретизує завдання та заходи у рамках цих цілей та пріоритетів, відповідальних виконавців, терміни виконання заходів, обсяги фінансування, джерела фінансування та показники оцінки результативності виконання заходів Програми.

Під час засідання обговорили Дорожню карту з розробки Програми економічного і соціального розвитку, а саме перелік завдань, які необхідно реалізувати, щоб досягти поставлених цілей.

Наразі робочою групою напрацьовуються перелік пропозицій для формування Програми економічного і соціального розвитку, які буде представлено на наступному засіданні.

 

Чат-бот Гаряча лінія