У Новоград-Волинській міській ТГ триває активна фаза весняного благоустрою

22 Квітня 2021, 18:46

У Новоград-Волинській міській територіальній громаді триває активна фаза весняного благоустрою. Багато охочих та ініціативних людей проживають у нашій громаді, які не лишаються осторонь господарського впорядкування.

Соціальні мережі рясніють фотозвітами самостійно ініційованих толок, акцій з прибирання та насадження дерев та квітів.

Зокрема, працівники та вихованці дошкільного закладу № 4 «Сонечко» здійснили висадку та полив рослин на території закладу та привели до порядку дитячі майданчики.

Колективно долучились до акції «За чисте довкілля» військовослужбовці та працівники 31 гарнізонного будинку офіцерів, управління соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради та працівники Майстрівської школи, ЗОШ I-III ступенів № 7 та Ліцею №11, які організували прибирання та упорядкування зелених насаджень на своїх територіях. Також небайдужі жителі вулиці Старицького та провулка Олейнікова організували толоку, під час якої прибрали сміття, яке лежало вздовж стін гаражного кооперативу

Не забуваємо про те, що успіх нашої громади залежить від кожного з нас. Спільно крок за кроком робимо її краще, чистіше та комфортніше.

Весняний благоустрій продовжується! Долучайтесь.

Фото з соціальних мереж

 

Чат-бот Гаряча лінія