У Новоград-Волинській міській ТГ відбулася святкова виставка до дня Незалежності України «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!»

26 Серпня 2021, 11:10

У міському парку культури та відпочинку з нагоди Дня Незалежності України відбулася виставка «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!», під час якої проходив святковий ярмарок та презентація продукції місцевих підприємств.

Свої підприємтсва та продукцію презентували ПАТ “Новоград-Волинський хлібозавод” (генеральний директор Сергій Портянко), ПрАТ ВКФ “Леся” (голова правління Микола Сиченко), ТОВ „Нові ласощі“ (директор Валерій Хистовий).

Колоритно та яскраво було представлено старостинські округи нашої громади – Великомолодьківський (с. Великий Молодьків, Багате, Груд), Дідовицький (с.Дідовичі, Борисівка), Майстрівський (с.Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля), Наталівський (с.Наталівка, Олександрівка) та Пилиповицький (с.Пилиповичі, Анета, Городище, Степове).

Старости сіл – Лариса Левчук, Аліна Храбан,  Геннадій Челядін,  Анатолій Терещук та Надія Панфелюк особисто запрошували відвідувачів вставки до святково оформлених локацій. Громади сіл Новоград-Волинської міської ТГ показали вироби своїх найкращих майстринь та майстрів – вишивки, плетіння, вироби з дерева, картини, продукцію бджолярства, а також частували гостей виготовленими власноруч смаколиками.

Дощова погода не завадила у гарному настрої провести святковий захід – читали вірші, співали пісні та танцювали.

У виставці “Незалежна і єдина будь навіки, Україно!”, з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, взяли участь працівники комунального закладу “Центр позашкільної освіти” Новоград-Волинської міської ради.

Разом з жителями громади, виставку «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» відвідали керівництво громади та депутати Новоград-Волинської міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія