У Новоград-Волинській міській ТГ відбувся обмінний візит в рамках проєкту “Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області”

31 Травня 2021, 16:20

У Новоград-Волинській міській територіальній громаді відбувся обмінний візит в рамках проєкту “Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області”, що здійснюється НУО “Сучасний Формат” за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки королівства Нідерландів.

Учасники візиту – представники робочих груп із громадської безпеки та соціальної згуртованості громад Житомирської області.

У процесі обмінного візиту під керівництвом голови робочої групи, заступниці міського голови Ірини Гудзь було проведено засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості (РГГБ) Новоград-Волинської міської ТГ.

Доповідачами під час засідання були: начальник відділу підтримки громадських ініціатив міської ради Юрій Савич, директорка КЗ «Новоград-Волинська міська бібліотека» Людмила Онищук, заступник голови робочої групи, директор міського молодіжного центру Володимир Ліберда, керівники ветеранських організацій Олена Чернявська та Ігор Лук’янець, депутати міської ради Лариса Шутова та Олег Годун. Також участь у засіданні взяли мобілізаторка громад Програми ООН з відновлення та розбудови миру Тетяна Лялька та директорка з розвитку НУО «Сучасний формат» Марина Хайнак.

На засіданні розглянуто питання реалізації заходів Плану громадської безпеки Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік, організацію діяльності ветеранського простору та роботи з молоддю в громаді.

Представникам робочих груп громад презентовано проєкт «Багатофункціональна творча майстерня «Релакс-субота для ветеранів АТО та членів їх сімей» та соціальне підприємство по виробництву меблів Олександра Гороха. Також гостям було проведено екскурсію літературно-меморіальним музеєм імені Лесі Українки.

 

Чат-бот Гаряча лінія