У Новоград-Волинській міській ТГ відбувся військово-патріотичний вишкіл для молоді «Повстанець» ім. Івана Трейка

27 Вересня 2021, 21:00

24-26 вересня у Новоград-Волинській міській територіальній громаді проходив військово-патріотичний вишкіл для молоді «Повстанець» імені Івана Трейка. На відкритті заходу учасників привітала заступник міського голови Наталія Борис та начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба.

Військово-патріотичний вишкіл – захід сили, спорту, витривалості, завзяття та здорового способу життя. Протягом трьох днів юнаки та дівчата з Новоград-Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради, Новоград-Волинського медичного фахового коледжу, Молодіжної ради, делегації міста Іллінці Вінницької області ЗОШ/1 Рій «Богунці», представник Людмила Фарисей та інструктор Максим Камінський перевіряли свої сили в польових умовах, наближених до справжньої військової підготовки.

Учасники вишколу змагалися у спортивних естафетах, турнірі з пейнтболу, стрільбі з бойової зброї та лука, метанні ножів і сокир. Також були проведенні навчання з військовими, зокрема з аеророзвідки, мінної безпеки, топографії, тактичної медицини, радіаційної та хімічної безпеки, збирання та розбирання АК.

Цікавою та насиченою була розважальна програма. Ввечері першого дня до молоді завітав Валерій Примак з гуртом «Чарівниці», які провели концерт. Протягом наступних днів учасники слухали захопливі історичні гутірки від Станіслава Федорчука.

На завершення військово-патріотичного вишколу секретар міської ради Оксана Гвозденко та голова Новоград-Волинського відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Ігор Лук’янець вручили всім учасникам цінні подарунки.

Приємна втома, гарний настрій та нові знайомства – саме так запам’ятався військово-патріотичний вишкіл «Повстанець» імені Івана Трейка для учасників.

Захід організовано управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, міським Молодіжним центром, за підтримки департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Висловлюємо слова вдячності за допомогу в організації військово-патріотичного вишколу: в/ч А3814, в/ч А2076, в/ч А2925, ГО «Братство ОУН УПА», Житомирській обласній федерації спортивного метання ножа та сокири, Житомирському військовому інституту імені С. П. Корольова та ПрАТ «Новоград-Волинський хлібозавод».

 

Чат-бот Гаряча лінія