У Новоград-Волинській міській ТГ відкрито новий та сучасний спортивний майданчик

12 Жовтня 2021, 21:20

У Новоград-Волинський міській територіальній громаді продовжується розвиток спортивної інфраструктури.

У державному навчальному закладі «Новоград-Волинське вище професійне училище» відбулось урочисте відкриття спортивного майданчику зі штучним м’яким покриттям.

На урочистості завітали міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, начальник управління у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба, депутати міської ради: Олег Годун, Дмитро Іванченко, Степан Нусбаум, Андрій Сухих, Олександр Поліщук, Віктор Мельник, перший заступник голови районної ради державної адміністрації Іван Туровський, директор обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Зорнік, голова міськкому профспілки Василь Неук та жителі громади.

Міський голова Микола Боровець у своєму вітальному слові звернуся до всіх присутніх та зазначив: «Чудова подія, адже спорт – це невід’ємна частина життя людини. Розвиток спортивної інфраструктури важливий елемент формування та пропагування здорового способу життя. Впевнені, що цей спортивний майданчик відкриє нові можливості для кожного учня закладу, а також стане частиною проведення активного дозвілля».

До вітальних слів також долучилась секретар міської ради Оксана Гвозденко, яка побажала всім нових відкриттів, спортивних здобутків та гарного настрою.

Директор обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Зорнік під час привітання вручив директору ВПУ Миколі Паламарчуку спортивний інвентар для вихованців закладу.

Почесні гості урочистостей здійснили перерізання символічної стрічки та на трибуні спортивного поля мали змогу поспостерігати за показовими спортивними виступами вихованців закладу.

Директор ВПУ Микола Паламарчук зазначив, що спортивний майданчик з’явився завдяки спільним зусиллям багатьох людей, міської влади та депутатського корпусу. З бюджету міської територіальної громади було виділено 424 тис грн на співфінансування сучасного спортивного майданчику. Розмір об’єкту спортивної інфраструктури – 42х22 метри, який придатний для організації змагань з футболу, волейболу, баскетболу.

Будівництво підтримали директор ТОВ “Труд” Сергій Маяцький, депутат міськради керівник ТОВ “Новоград-Волинські Шляхи” Віталій Табалюк, головний інженер ТОВ “Виробниче об’єднання “Техна” Сергій Савич, приватні підприємці Володимир Герус, Микола Шавловський, Сергій Канюка, депутат районної ради Микола Іванюк та керуючий відділенням “Приватбанку” Андрій Ломако.

 

Чат-бот Гаряча лінія