У Новоград-Волинській міській ТГ вперше створено сім’ю патронатного вихователя

22 Березня 2021, 11:31

На території Новоград-Волинської міської територіальної громади вперше створено сім’ю патронатного вихователя на базі родини Приймак Олени Володимирівни, згідно рішення виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 17.03.2021 року №88 «Про створення сім’ї патронатного вихователя».

22.03.2021 року підписано Договір про надання послуг з патронату над дитиною між виконавчим комітетом Новоград-Волинської міської ради в особі міського голови Миколи Боровця та патронатним вихователем Оленою Приймак.

Підписання договору є важливою подією для громади, адже в умовах державних реформ децентралізації влади та деінституалізації дітей розвиток соціальних послуг для сімей і дітей – це єдиний шлях подолання негативних соціальних явищ, один із інструментів цивільно-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

 

Головний спеціаліст служби у справах дітей міської ради Олександра Скиба

 

 

Чат-бот Гаряча лінія