У Новоград-Волинській міській ТГ вшанували пам’ять та подвиг воїнів-визволителів

28 Жовтня 2021, 17:10

28 жовтня виповнюється 77 річниця від Дня визволення України від нацистських загарбників.

На знак пам’яті тих, хто ціною власного життя наближав День визволення України від нацистських загарбників відбулось покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям у сквері Слави, на військовому кладовищі та до пам’ятного знаку «Гармата».

Участь у покладанні взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, ветерани та громадськість.

Секретар міської ради Оксана Гвозденко привітала ветеранів, учасників Другої світової війни та побажала усім міцного здоров’я.

«Низько вклоняємося та висловлюємо глибоку пошану всім ветеранам. Ми пам’ятаємо усіх, чий героїзм та самовіддана праця сприяли звільненню України від нацистів. Час минає, але у пам’яті поколінь завжди залишатимуться події Другої світової війни, яка принесла на нашу землю багато болю та випробовувань, коли за право бути вільним наш народ заплатив неймовірно страшну ціну», -зазначила Оксана Гвозденко.

Також Оксана Василівна звернулась до усіх присутніх та наголосила на важливості бережливого ставлення до свого здоров’я, дотримання всіх правил протиепідемічної безпеки та вакцинації.

До присутніх із словами привітання також звернувся голова міської організації ветеранів Василь Парфьонов.

 

Чат-бот Гаряча лінія