У Новоград-Волинській МТГ відзначили Міжнародний день студента

17 Листопада 2021, 18:25

Щорічно 17 листопада в Україні й у всьому світі відзначають День студента – свято мрій, нових знань та цікавих захоплень. З цієї нагоди у великій залі Будинку рад привітали кращих студентів та активістів молодіжних заходів Новоград-Волинської міської територіальної громади.

На святкуванні відзначили представників студентської громадськості вищих освітніх закладів міста: комунального вищого навчального закладу «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради (директор Олена Солодовник), економіко-гуманітарного коледжу (директор Яків Божок), політехнічного фахового коледжу (директор Алла Петрошук), державного навчального закладу «Новоград-Волинське вище професійне училище» (директор Микола Паламарчук)..

«Студентство – це особливий період молодості. Молодість – це не лише кількість років, молодість – це стан душі. Я вдячний вам за те, що ваш стан душі проявляється в таких рисах як соціальна активність, патріотизм, оптимізм та в бажанні розбудувати власну державу. Запам’ятайте, що студентство і студентське життя – це не лише навчання, а це разом і з тим час можливостей, користуйтеся цим. Бажаю вам жити у мирній країні, мати міцне здоров’я і найголовніше усвідомити, що все в житті залежить лише від вас. Рухайтесь тільки вперед, з вірою у самих себе та у власні сили!», – привітав зі святом присутніх міський голова Микола Боровець.

Також до вітальних слів долучилися заступник міського голови Наталія Борис, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба та директора міського Молодіжного центру Володимир Ліберда, які побажали студентству творчого натхнення, успіхів у всіх починаннях, кохання та лише позитивних емоцій.

Керівникам вищих освітніх закладів міста вручили Привітальні листи, а найактивніших та найталановитіших студентів нагородили Почесними грамотами міської ради з грошовою винагородою та Подяками міського голови.

Від управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради студентам вищих навчальних закладів вручили грамоти та пам’ятні подарунки. Також пам’ятні подарунки були врученні учасникам гри «Ш.У.М.».

 

Чат-бот Гаряча лінія