У Новоград-Волинській СШ №4 готуються до новорічних свят

23 Грудня 2015, 16:37

Настала найулюбленіша пора української дітвори – новорічно-різдвяні свята. І попри те, що зима цього року не балує ані морозами, ані снігом і доводиться готуватися до підсумкових контрольних та заліків настрій у школярів піднесено-святковий. Так, 19 грудня у молодших школярів нашої школи побував Святий Миколай. Класні кімнати, вестибюлі, коридори, актова зала, учительська і, навіть, вікна школи зі смаком та гумором прикрашені ялинками, тематичними малюнками, витинанками під гаслом «З Новим роком, Україно!»

У вестибюлі закладу на шкільній виставці-конкурсі «Новорічний вернісаж» демонструються творчі роботи учнів та їх батьків. Кращі експонати дітей 5-Г, 6-А, 6-Г, 7-А, 7-В класів взяли участь у загальноміському конкурсі новорічних поробок. Креативні роботи Саші Науменка з 6- Г класу відзначені дипломом та солодким подарунком організаторів цього свята. Колектив нашої школи отримав Подяку від керівництва 30-ої механізованої бригади за організацію акції «Новорічна прикраса для бійця АТО».

З 22 грудня в актовій залі навчального закладу розпочалися новорічні вистави у виконанні шкільних акторів-аматорів. Кожна вікова група дітей має змогу побачити різні  святкові розважальні дійства. Так, артисти  4, 5, 6, 8, 9, 10, 11-х   класів під керівництвом заступника директора з виховної роботи Ольги Антонівни Кубашевич, педагога-організатора Юлії Віталіївни Ніколаєвої, вчителів музики та хореографії  підготували та показали учням початкових класів новорічну виставу «Несподіванка біля ялинки». А п’ятикласники та шестикласники весело провели час, беручи активну участь у розважальній програмі «Новорічні вечорниці».

 

Прес-центр спеціалізованої школи №4

 

Чат-бот Гаряча лінія