У Новоград-Волинському ДНЗ №13 «Ромашка» відкрили дитячий ігровий майданчик

22 Вересня 2021, 19:41

22 вересня у Новоград-Волинському дошкільному навчальному закладі №13 «Ромашка» відбулось відкриття дитячого ігрового майданчика для дітей з особливими освітніми потребами. Участь в урочистостях взяли в.о. міського голови Оксана Гвозденко, депутат Житомирської обласної ради Віктор Развадовський, депутат міської ради Лілія Хрущ та начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук. Також на відкриття завітав міський голова Микола Боровець, який наразі перебуває у відпустці.

За сприяння депутата Житомирської обласної ради Віктора Развадовського з обласного бюджету було виділено 150 тис. грн на придбання дитячих ігрових майданчиків для дітей з особливими освітніми потребами для Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №13 «Ромашка» та Новоград-Волинського центру розвитку дитини «Дельфін». Після проведення процедури закупівлі придбали та встановили дитячі ігрові майданчики на загальну суму – 94 тис. грн. Наразі очікується доставка ще одного майданчика вартістю – 56 тис. грн.

Гостей привітали маленькі вихованці ДНЗ №13 «Ромашка», які вкотре довели, що радість в дитячих очах – те, заради чого варто жити й працювати.

 

Чат-бот Гаряча лінія