У Новоград-Волинському міському центрі служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з дружинами загиблих учасників АТО

20 Січня 2016, 22:26

16 січня 2016 року у міському центрі служб для сім’ї, дітей та молоді відбулася зустріч з дружинами загиблих учасників АТО. Підтримати жінок та привітати з новорічно-різдвяними святами прийшли представники міської влади, депутати Ігор Юшманов, Олександр Махновецький, Сергій Хапчук, Олександр Палецький та небайдужі новоград-волинці.

На початку заходу директор МЦССДМ Наталія Борис ознайомила присутніх з напрямками діяльності соціального закладу. Також з вітальними словами до дружин загиблих учасників АТО звернулися секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Лариса Шутова, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Лілії Хрущ, координатор Спілки учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій Тетяна Блохіна, офіцер відділення по роботі з особовим складом військової частини – польова пошта В2731 Юрій Скорик, директор промислово-економічного технікуму Алла Петрошук, завідуючий педіатричної служби дитячої поліклініки комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» Петро Дуда та приватний підприємець Юлія Черноус.

Зокрема, секретар міської ради Олена Пономаренко передала щирі побажання від імені міського голови Віктора Весельського та докладно зупинилася на спрямованості роботи депутатів міської ради, наголосивши, що депутати, які сьогодні присутні в залі займають активну позицію в плані патріотичного виховання молоді та підтримки наших військових на сході України. А також побажала всім удачі, терпіння, міцного здоров’я, здійснення усіх мрій та сподівань.

На захід запрошені гості завітали із корисними подарунками. Так, від директора промислово-економічного технікуму Алли Петрошук дружини загиблих військовослужбовців отримали абонементи для відвідування плавального басейну протягом 2-х місяців, від приватного підприємця Юлії Черноус – подарункові картки на безкоштовні перукарські послуги, а заступник міського голови Лариса Шутова, як голова жіночої ради міста, запросила дружин загиблих учасників АТО вступати до складу організації. Усі виступаючі закликали сім’ї загиблих захисників звертатися до них за допомогою з вирішення будь-яких проблемних питань та до співпраці.

Крім того, під час заходу дружню та теплу атмосферу своїми виступами створили «Студія естрадного співу» Палацу дітей та молоді (керівник – Олена Маркович), ансамбль бандуристів «Срібні струни» (керівник – Валентина Мартинюк), Вікторія Ліщук, Павло Буковський та Віта Чуй.

Тож, в підсумку, організатори заходу вирішили запровадити чудову традицію проводити такі зустрічі впродовж усього року.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія