У Новоград-Волинському НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» відбулися заходи під гаслом «Права людини в сучасному суспільстві»

18 Грудня 2015, 7:45

«Права людини в сучасному суспільстві», під таким гаслом у період з 7 по 11 грудня 2015р. у рамках Всеукраїнського тижня права в НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» були проведені різноманітні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру.

Учитель правознавства Жура М.М. підготував і провів «Правовий брейн-ринг» для учнів 9-х класів. Тематичне інформування «Права людини в сучасному суспільстві» було проведено учнями 10-х класів.

Пізнавальну вікторину на правову тематику «Мандруючи сторінками казок» провела бібліотекар Зозуля Л.В. Також нею була організована книжкова виставка «Права людини сьогодні». У культурно-інформаційному центрі гімназії було презентовано нові видання про права людини.

Цікаві роботи представили гімназисти на виставку дитячих малюнків «Правові й обов’язкові орієнтири» (учитель образотворчого мистецтва Бойчук Т. О.). Учні мали можливість ознайомитись з творчими роботами на правову тематику.

Цікаво і невимушено відбулася зустріч п’ятикласників з представниками соціальних служб нашого міста – Харченко Л.С. (МЦ СССДМ) та Скибою О.Г. (ССД) . Гості провели ігровий тренінг з учнями п’ятих класів щодо запобігання проявам жорстокості та насильства в учнівському колективі.

Змістовна бесіда на тему «Якщо тобі немає 18…» відбулася між інспектором відділу поліції майором Литвинчук Н.Л. та учнями гімназії мали змістовну бесіду.

Впродовж тижня права з’ясувалося, що учні гімназії знають свої права, але також було наголошено на тому, що потрібно не забувати й свої обов’язки. 

Охорона прав людини, їх захист та неприпустимість порушень з боку інших осіб – основна мета заходів, які проводились у нашому закладі.

 

В.В. Ломова

Заступник директора

НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня»

 

Чат-бот Гаряча лінія