У Новоград-Волинському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулось засідання призовної комісії

8 Серпня 2017, 8:45

На виконання Указу Президента України «Про проведення у серпні 2017 року призову громадян на строкову військову службу до Національної гвардії України», 8 серпня 2017 року у Новоград-Волинському об’єднаному міському військовому комісаріаті, за участі керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, відбулось засідання призовної комісії.

Стосовно вимог до кандидатів на проходження служби у гвардії, то відповідно до вищевказаного Указу Президента призиваються придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Як зазначив т.в.о. військового комісара Новоград-Волинського ОМВК Ігор Васьковський, молоде покоління буде проходити військову службу в елітних підрозділах, де зможе оволодіти сучасними видами озброєння та військової техніки, а також ні за яких умов направлятись та залучатись до участі в проведенні антитерористичної операції на територіях східних областей не будуть.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія