У Новоград-Волинському Палаці дітей та молоді відбувся захід в рамках проведення Всеукраїнської акції «Сила нескорених»

19 Жовтня 2015, 22:26

Герої не вмирають, просто йдуть.

Із поля бою – в небо. В лицарі із смерті.

Пливуть човни. Пливуть човни. Пливуть…

Героям слава – вписано у серці.

Таким словами розпочався захід в Палаці дітей та молоді до Дня Захисника України 14 жовтня 2014 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «Сила нескорених». В залі батьки, вихованці, керівники гуртків, всі схвильовані, адже події на сході торкнулися серця кожного, і дорослого, і малого. День вшанування пам’яті наших воїнів АТО, волонтерів, всіх, хто в різні часи історії країни виборював її незалежність.

Історія однієї фотографії… Вихованці гуртків зворушливо розповідають про своїх близьких, рідних, які перебувають в зоні АТО, які повернулися, на очах у дітей сльози. Кожна історія – сторінка життя героя, батька, брата, сина. На портретах – молоді обличчя, суворий нескорений погляд, лагідні, добрі, мирні очі, в яких – непохитна віра в перемогу.

Кучинська Г. О, керівник гуртка «Фольклорний»  розповіла присутнім про святкування Покрови в цей день, про значення оберегу в житті кожної родини. Гуртківці підготували «Браслети захисника», які і презентували на даному заході. Наймолодші учасники  ЦРТР «Першоцвіт» разом з керівником Мирославою Антоновою  звітували присутнім про хід започаткованої ними міської акції «Маленьким рученятками збережемо татові життя».

Згадали і про волонтерів. Всі присутні щиро аплодували юному волонтеру, піаністу Артуру Крутякову, вихованцю гуртка «Школа лідера», який допоміг нашим воїнам з АТО, передав гроші за проведені концерти в Палаці Культури та Будинку Офіцерів. Хвилиною мовчання вшанували двох загиблих батьків наших вихованців.

Гуртківцями «Школи лідера» була показана міні-вистава «Маленька історія Великої Перемоги» до 70-річниці Другої світової війни. Лунали слова заключної пісні «Зажгите свечи» у виконанні іменинниці Марії Кальченко. Діти запалювали свічки, і не було жодної байдужої людини в залі. Бажання одне, щоб повернулися живими наші воїни, і, щоб запанував мир на всій Україні.

Ми дуже вдячні директору Палацу дітей та молоді О.Х. Добровольній, ініціатору проведення даного заходу, який сприяє формуванню національної свідомості, патріотичних почуттів дітей та молоді засобами національно-патріотичного виховання, вдячні батькам, які підтримали Всеукраїнську акцію «Сила нескорених» і зібрали теплі речі, продукти харчування, засоби гігієни для воїнів АТО.

Слава Україні – Героям слава!!!

 

Олена  Костюк,

зав. методичним відділом ПДМ, керівник гуртка «Школа лідера»

 

Чат-бот Гаряча лінія