У Новоград-Волинському терцентрі знову розпочали роботу комп’ютерні курси

4 Вересня 2019, 15:00

З серпня у територіальному центрі, після літньої перерви, знову розпочали роботу комп’ютерні курси Факультету «Інформаційних технологій» Університету ІІІ віку.

Заняття проходять у зручний для «студентів» час – ранішній (з 09:00) або денний (з 13:00), групами по 4 чоловіка. Весь курс лекцій та практики триватиме близько двох місяців та включатиме 72 навчальні години. Кожне заняття триває дві години. По закінченню навчання відвідувачі курсів отримають сертифікати.

Курс занять спрямований на вивчення основ роботи з комп’ютером, знайомство з інтернетом, налагодження спілкування в соціальних мережах, блогах, освоєння програм текстового процесору Microsoft Word та табличного процесору Microsoft Excel та інше.

Крім того, відвідання комп’ютерних курсів є додатковою можливістю для літніх людей зустрічатися і спілкуватися у невимушеній обстановці з близькими за духом та інтересами людьми…

Актуальність впровадження програми навчання людей поважного віку беззаперечна, бо це один із методів включення літніх людей в суспільне життя громади та проведення дозвілля.

Для того, аби записатися на наступний набір, необхідно звернутись за телефоном: 3-87-00 (3-83-43), або за адресою: вул. Леваневського, 14 (район Болгарбуд).

 

 

Чат-бот Гаряча лінія