У Новограді-Волинському буде проведено поточний ремонт та благоустрій території Фортеці

22 Березня 2016, 8:49

22 березня, під головуванням міського голови Віктора Весельського, відбулася виїзна нарада з визначення видів робіт на території Фортеці, що розташована за міським Палацом культури ім. Лесі Українки.

Учать в обговоренні поточного ремонту даного об’єкту взяли начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь, голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології, керуючий будинками ОСББ „Колорит“ Анатолій Легенчук, член виконавчого комітету міської ради, голова правління ОСББ „Звягель“ Олександр Савчук, начальник КП „Новоград-Волинськжитлосервіс“ Богдан Прусак, начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць та директор музею родини Косачів Сергій Куценко.

У ході наради міським головою було дано ряд доручень стосовно благоустрою території Фортеці, а саме щодо: кронування дерев, упорядкування клумб, ремонту лавок, бордюрів, сходів та встановлення пандусів для людей з обмеженими можливостями, фарбування споруди „Дзвін“ на оглядовому майданчику, металевої огорожі вздовж території, відновлення функціонування фонтану біля паркової скульптури „Лукаш і Мавка“, облаштування дитячого майданчику, перенесення сміттєвих контейнерів, тощо.

Роботи по благоустрою даного об’єкту буде виконувати КП „Новоград-Волинськжитлосервіс“ (керівник – Богдан Прусак). Кошти на виконання зазначених робіт будуть виділені з місцевого бюджету. Поточний ремонт та благоустрій території Фортеці має бути завершено до проведення у місті Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“, яке відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.02.16 №64 відбудеться 29,30,31 липня 2016 року.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія