У Новограді-Волинському буде проведено роботи з благоустрою міста

24 Березня 2016, 9:08

23 березня міський голова Віктор Весельський здійснив об’їзд пам’яток історії та оглянув прилеглу до них територію з метою визначення видів робіт, які необхідно зробити для покращення благоустрою міста. Участь у заході взяли начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь, начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць, голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології, керуючий будинками ОСББ „Колорит“ Анатолій Легенчук, член виконавчого комітету міської ради, голова правління ОСББ „Звягель“ Олександр Савчук, інженер технагляду управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Валентина Мосейчук, керівник комерційно-комунального орендного підприємства Дмитро Андрущенко та голова ради ветеранів Василь Парфьонов.

У ході виїзного засідання було оглянуто площу Лесі Українки; сквер „Слави“ по вулиці Соробності, 5; бювет питної води, який розташовано на цій території; алею Ліпаткіна; пам’ятний знак „Літак“ та хід виконання робіт з кронування дерев по вулиці Житомирській (в районі військової частини, на в’їзді в місто зі сторони м. Житомир).

Отож, в результаті обговорення проблемних питань міським головою було дано ряд доручень стосовно благоустрою цих об’єктів. Зокрема, на площі Лесі Українки планується замінити тротуарну плитку. Цю ж буде використано для потреб у іншій частині міста. Також буде оновлено розбиті гранітні лавки та відновлено фонтан у підніжжі пам’ятника.

Що ж стосується території скверу Слави, то тут лад має бути наведено до відзначення у місті свята Великої Перемоги (9 травня). Першочергово на даному об’єкті буде оновлено написи на пам’ятних знаках, замінено огорожу навколо скверу, проведено роботи з відновлення розбитих ліхтарів, впорядкування газонів та оновлення лавок.

Біля бювету питної води буде впорядковано прилеглу територію. Також все, що стосується оновлення доріжок, бордюрів і газонів має бути виконано на території алеї Ліпаткіна та пам’ятного знаку „Літак“. На всіх об’єктах будуть проведені роботи з фарбування (за необхідністю: лавки, тримачі ліхтарів, огорожі, тощо), кронування дерев та висадження квітів.

Під час огляду ходу робіт з кронування дерев по вулиці Житомирській міський голова Віктор Весельський ще раз наголосив, що від пам’ятника танк “Безпощадний” в місто має бути оформлено велосипедну доріжку, паралельно з якою буде і тротуар для пішоходів. Також в планах окультурити дану територію, оформивши зони відпочинку на в’їзді в місто. Зокрема, виконати роботи з поглиблення водойм, утворивши невеликі озера, та поставити лавки і альтанки для проведення вільного часу новоград-волинців та гостей міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія