У Новограді-Волинському фахівці ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України» оглянули хворих з серцево-судинними патологіями

3 Червня 2016, 1:32

В наш час все більш гостро постає проблема поширення захворювань серцево-судинної системи серед населення, що все частіше призводить до передчасної смерті українців.

Тож, 2 червня 2016 року, на запрошення міського голови Віктора Весельського у Новограді-Волинському перебувало 2 бригади досвідчених фахівців-кардіологів, спеціалістів ультразвукової діагностики Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

О 10:00 годині у великій залі Будинку рад відбулася науково-практична конференція за участі Костянтина Руденка –  головного позаштатного спеціаліста МОЗ України за спеціальністю Хірургія серця і магістральних судин у дорослих, Андрія Руснака – завідуючого відділенням хірургічного лікування гострої серцевої недостатності та механічної підтримки серця і легень, Ярослава Труби – завідуючого відділенням хірургічного лікування вроджених вад серця у новонароджених і дітей молодшого віку; Ростислава Малярчука – лікаря-хірурга відділення хірургічного лікування складних порушень ритму серця з рентгенопераційною. Під час зустрічі фахівці зі столиці ділилися своїм досвідом лікування серцево-судинних захворювань, презентували сучасні підходи до діагностики та впровадження новітніх методик лікування вад серця, тощо. Фахівці НІССХ імені М.М. Амосова розповіли про новітні методи, які застосовуються у сучасній практиці, про своє бачення організації взаємодії та наступності при лікуванні хворих з серцево-судинними патологіями.

Крім того, впродовж дня кардіологи НІССХ імені М. М. Амосова разом з місцевими фахівцями оглянули доросле населення та 42 дитини, з яких 5-х дітей було направлено на оперативне лікування.

У конференц-залі Будинку рад відбулась прес-конференція з місцевими ЗМІ. Під час зустрічі зі вступним словом до присутніх звернулася заступник міського голови Лариса Шутова.

Костянтин Руденко зазначив, що це вже третя за останні півтора роки поїздка до Новограда-Волинського. Та наголосив, що ця зустріч проходить в рамках домовленості між міським головою Віктором Весельським та директором Інституту ім. Амосова Василем Лазоришинцем.

Фахівці відзначили гарну організацію прийому хворих і організацію візиту делегації.

До того ж, було зазначено на подальшому обговоренні питання можливої участі Новограда-Волинського в реперфузійній мережі, яка буде відкриватися в Україні, а також можливості організувати на базі нашого міста регіональний центр надання допомоги населенню з серцево-судинними захворюваннями. Фахівці наголосили, що готові приймати на навчання місцевих лікарів і студентів, та будуть проводити такі зустрічі щонайменше раз у пів року.

Наприкінці зустрічі начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомир Дутчак та головний лікар міськрай ТМО Василь Борис висловили вдячність за проведену науково-практичну конференцію для місцевих кардіологів, лікарів сімейної практики, акушерів-гінекологів, педіатрів, а також підтримку та співпрацю.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю

Новоград-Волинської міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія