У Новограді-Волинському ліквідовують загоряння на полігоні ТПВ

10 Вересня 2019, 15:16

У другій половині дня, 9-го вересня, було виявлено загоряння сміття на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка.

Працівниками Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Житомирській області здійснюються роботи з ліквідації пожежі.

Також на об’єкті, з метою підвозу води для гасіння, працює техніка КП міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» та КП «Шляхрембуд».

Як зазначили в.о. міського голови Оксана Гвозденко і начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, ліквідуючи наслідки пожежі у травні, полігон було засипано глиною та землею, тому ймовірність самовільного загоряння невелика. Отож, для з’ясування причини ситуації, яка виникла наразі, було викликано поліцію.

Роботи з локалізації загоряння сміття на полігоні ТПВ продовжуються. Зокрема, організовано підвіз води та планується підвіз землі для засипання території загоряння.

 

Чат-бот Гаряча лінія