У Новограді-Волинському міський голова провів зустріч з керівним складом МВК та ДВК з підведення підсумків місцевих виборів

10 Грудня 2015, 6:43

25 жовтня 2015 року відповідно до Закону України «Про місцеві вибори», в місті Новограді-Волинському відбулися вибори міського голови,  депутатів обласної  та міської рад. 9 грудня у великій залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів урочисту зустріч з керівним складом міської та дільничних виборчих комісій.

Багато гарних слів цього дня було сказано на адресу людей, які безпосередньо були учасниками підготовки та проведення виборів в нашому місті.

У вступному слові Віктор Леонідович висловив сподівання, що наша держава і надалі буде рухатися шляхом народовладдя, а високопрофесійні та відповідальні фахівці і надалі будуть потрібні державі, щоб забезпечувати чесні вибори як депутатів до Верховної Ради, так і старост до повітів. Крім того, подякував членам міської та дільничних виборчих комісій за чесну працю та наголосив: «Завдяки вам у місті відбулися вибори, сформований як депутатський корпус так і апарат виконавчого комітету. Ви толерантні, виважені, мудрі люди. Кожен виконує свою місію. Ви свою місію, я вважаю, виконали на відмінно. За що вам від мене особисто, від секретаря, від депутатів сердечно дякую. Я свою місію постараюсь виконати також на відмінно. Через 5 років ми знову з вами зустрінемось. А тоді будемо бачити чи є у мене право виставити свою кандидатуру, чи відроблю я це право за 5 років. Тому спасибі вам. Що може побажати міський голова, в дипломі якого написано, що він лікар? Не хворіти і не старіти».

Також членів міської та дільничних виборчих комісій привітала секретар міської ради Олена Пономаренко, яка зазначила: «Пройшло 25 жовтня, минули вибори до місцевих органів самоврядування. І за повсякденною суєтою ніхто не помічає тієї великої роботи, яку для нас, для кандидатів, для виборців зробили ви. Навіть в організаційному плані – облаштування кабінок, забезпечення телефонами та автомобілями, голосування вдома, – це все така, ніби, не помітна, але насправді дуже велика робота. І саме від вашої відповідальності, від вашого відношення до цієї роботи залежить отой успіх, який ми на сьогоднішній день маємо. Тому, від себе особисто і, я думаю, від всіх, хто пройшов у міську раду, я вам хочу подякувати за те, що ви робите. Я бажаю вам всім добробуту, злагоди, здоров’я, удачі, натхнення, затишку у ваших родинах, миру в нашій Україні і, звичайно, процвітання нашому місту Новограду-Волинському та нашому чудовому краю».

До вітального слова було запрошено начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Тетяну Соколюк: «Мені приємно, що сьогодні зійшовся керівний склад, ми не можемо запросити усю міську виборчу комісію та усіх, понад 400, членів дільничних виборчих комісій, тому що невзмозі їх тут розмістити. Я вам дякую за те, що ви прийшли. Я вам дякую за вашу роботу. Ми вибрали міського голову, депутатський корпус, 2-х обласних депутатів. Віктор Леонідович поступився місцем своєму колезі з міста Ружин, тому що він не має права бути і міським головою і депутатом обласної ради, на жаль. Але не ми пишемо закони, проте завжди їх виконуємо».

За сумлінне виконання обов’язків щодо організації підготовки і проведення місцевих виборів  25 жовтня 2015 року та сприяння як міській виборчій комісії, так і міській раді у здійсненні ними передбачених законодавством України повноважень Почесні грамоти міської ради та подяки міського голови було вручено керівному складу та членам міської і дільничних виборчих комісій. Під час вручення почесних відзнак, заступник голови міської виборчої комісії Софія Осовська, від імені керівного складу, подякувала усім, хто забезпечував виборчий процес в нашому місті, за терпіння, за порядне та добросовісне ставлення до покладених на них обов’язків.

Захід пройшов в дружній, теплій атмосфері, свої музичні привітання присутнім подарували Тетяна Шилова, Віктор Цепак та Анжеліка Струс. Всі учасники отримали море позитивних вражень та емоцій.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія