У Новограді-Волинському обговорили кандидатуру на посаду начальника ОДПІ

24 Лютого 2016, 5:25

23 лютого у великій залі Будинку рад відбулися публічні слухання, на яких було обговорено питання щодо погодження або вмотивованої відмови призначення на посаду начальника Новоград-Волинської ОДПІ – Юрковської Павліни Степанівни. Пропозиція про призначення цієї кандидатури на зазначену посаду надійшла від Головного управління ДФС у Житомирській області. Згідно чинного законодавства та з метою дотримання принципів прозорості реалізації кадрової політики, голова районної державної адміністрації Володимир Михнюк ініціював проведення публічних слухань, до участі в яких було запрошено міського голову Віктора Весельського, голову районної ради Дмитра Рудницького, громадськість міста та району.

Під час виступу Павліна Степанівна, яка на даний час займає посаду заступника начальника ОДПІ, наголосила, що на новій посаді налаштована на побудову співпраці з органами місцевого самоврядування, виконавчої влади і платниками податків на партнерських відносинах. Та готова вирішувати проблемні питання в межах своїх повноважень і працювати на результат, в першу чергу в плані наповнення доходної частини бюджету міста та району.

У процесі бурхливих обговорень були озвучені різні думки: дехто висловлювався проти призначення кандидатури Павліни Юрковської, інші ж – відгукувалися схвально.

Міський голова Віктор Весельський зазначив, що потрібно діяти в правовому полі, дотримуючись чинного законодавства. Рішення ж приймати голові районної державної адміністрації.

Наприкінці публічних слухань, голова райдержадміністрації Володимир Михнюк подякував всім, хто виявив громадянську небайдужість і взяв участь у обговоренні. Та наголосив, що всі зауваження та пропозиції будуть враховані в рішенні, про яке буде повідомлено згодом.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія