У Новограді-Волинському обговорили питання щодо скасування дозволів на роботу закладів торгівлі у нічний час

26 Січня 2016, 23:03

19 січня під головуванням заступника міського голови Юлії Бондаренко відбулося засідання робочої групи з питань контролю за роботою закладів торгівлі, громадського харчування на території м. Новограда-Волинського у нічний час. Участь у засіданні взяли начальник відділу підприємницької діяльності міської ради Олена Данилюк, спеціаліст першої категорії відділу підприємницької діяльності міської ради Світлана Галаган, перший заступник начальника Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Павло Коптійчук, керівники та власники закладів торгівлі, що здійснюють діяльність у нічний час.

На початку засідання головуюча на нараді Юлія Бондаренко повідомила, що до виконавчого комітету міської ради надійшло звернення керівництваНовоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області щодо скасування дозволів на роботу закладів торгівлі у нічний час з метою захисту населення від шумів та забезпечення громадського спокою у нічний час.

У ході наради було зауважено, що питання погіршення криміногенної ситуації у місті, залежить і від виховання молоді. Законом не заборонено торгувати в нічний час продуктами харчування, алкоголь же в магазинах після 23.00 не реалізовується. Таким чином закон не порушується і підстав для зміни режиму роботи для продовольчих магазинів, які працюють в нічний час, не має. Поліція повинна контролювати, щоб громадяни не порушували спокій та вели себе цивілізовано. А закриття закладів торгівлі не вирішить проблем, на які скаржаться мешканці міста.

Отож, в результаті обговорення даного питання вирішили створити робочу групу щодо обстеження всіх об’єктів торгівлі, що здійснюють діяльність у нічний час та провести рейдові перевірки протягом 2 місяців. За результатами перевірок, у разі встановлення грубих порушень у роботі закладів, на засідання виконавчого комітету міської ради будуть винесені проекти рішень щодо обмеження режиму роботи таких об’єктів. Крім того, власникам закладів торгівлі та громадського харчування, що здійснюють діяльність у нічний час, рекомендовано встановити камери зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження з підключенням на центральний пульт відділення поліції.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія