У Новограді-Волинському обговорили питання впорядкування тарифів на послуги (миття населення) дільниці „Лазня“ КП міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“

12 Квітня 2016, 23:35

8 квітня 2016 року у Новоград-Волинській міській раді відбулися громадські обговорення щодо питання впорядкування тарифів на послуги (миття населення) дільниці „Лазня“ комунального підприємства міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“. З метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат на  виробництво комунальних послуг було запропоновано встановити тариф в розмірі 49 грн. з людини за одне відвідування  (з ПДВ).

Після тривалої дискусії, учасники обговорень вирішили звернутися до міського голови Віктора Весельського, який в цей час проводив прийом громадян у Громадській приймальні №1, що знаходиться на першому поверсі Будинку Рад.

Як зазначила Людмила Тодорович – директор комунального підприємства міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ (на балансі якого протягом останніх 15 років перебуває дільниця „Лазня“), кількість користувачів послугами „миття“ постійно зменшується, оскільки відкриваються приватні лазні. Протягом року міську лазню відвідують близько 10-11 тисяч осіб. На сьогодні лазня працює за графіком: в п’ятницю з 14:00 до 20:00 години, в суботу з 10:00 до 20:00 години. Тариф на послуги з „миття населення“ становить 30 грн. Однак підприємство постійно збиткове і надалі за таких умов функціонувати не може. Згідно чинного законодавства,  з міського бюджету не передбачено виділення коштів на покриття збитків, так як дільниця „Лазня“ перебуває на балансі „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ і не є окремим комунальним підприємством. До того ж, постійно зростають ціни на газ та електроенергію. Отож, згідно проведених розрахунків, економічно обґрунтований тариф на сьогодні становить 49 грн. з людини за одне відвідування  (з ПДВ).

Учасники ж обговорення скаржилися, що протягом останніх років тариф було піднято уже кілька разів, однак платоспроможність бажаючих відвідувати міську лазню, на жаль, не зросла.

Остаточного рішення під час проведення обговорень прийнято не було. Міський голова Віктор Весельський, уважно вислухавши усі „за“ і „проти“, дав доручення відповідним управлінням та відділам міської ради для детального вивчення та пошуку можливих шляхів вирішення цього питання.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія