У Новограді-Волинському обговорили питання життєзабезпечення мікрорайону «Смолка»

14 Грудня 2015, 6:58

10 грудня на базі ТОВ „Труд“ під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулася виїзна нарада з питань життєзабезпечення мікрорайону «Смолка». У заході взяли участь секретар міської ради, перший заступник та заступники міського голови, керівники управлінь та відділів, депутати міської ради, представники райдержадміністрації і районної ради, Суслівський сільський голова, а також представники ЗМІ.

Як зазначив на початку засідання перший заступник міського голови Сергій Колотов: „Минулого тижня під час особистого прийому громадян міським головою у мікрорайоні „Смолка“ вирішувалися питання, які стосуються життєзабезпечення даного мікрорайону. Основне питання, яке виникло в результаті проведеного прийому, стосується певних проблем щодо благоустрою території та вкладання додаткових коштів у ремонт доріг. Як виявилось, незважаючи на те, що всі юридичні адреси житлових будинків, підприємств та організацій мікрорайону міські, територія ж знаходиться в межах Новоград-Волинського району, а саме Суслівської сільської ради. Нещодавно було прийнято рішення про розширення меж міста і вся житлова забудова відійшла в межі міста, в той час як юридичні особи та інші платники податків залишилися в межах Суслівської сільської ради. Звідси і виникає питання: хто має доглядати та облаштовувати цю територію? Чому міська вада вкладає кошти з місцевого бюджету в мікрорайон «Смолка», коли всі податки з юридичних осіб, які тут розташовані, надходять не до міського бюджету? Виходить, що ми обділяємо мешканців інших мікрорайонів нашого міста. Тому, ми і зібралися. Можливо нам вдасться обговорити подальші спільні кроки у даному напрямку».

Директор ТОВ „Труд„ Сергій Маяцький зазначив, що дану проблему можна вирішити лише спільними зусиллями, в першу чергу, за допомогою створення нових робочих місць, нових підприємств та покращення інвестиційного клімату. А також розповів про плани в роботі підприємства найближчим часом та висловив своє бачення щодо питання об’єднання міста з Суслівською територіальною громадою. Зокрема, наголосив: «У мене аргументів щодо не об’єднання набагато більше, ніж щодо об’єднання. Так як, податок на землю ми будемо платити в рази більший. Також у нас з’являться і інші затрати. Але ми розуміємо заради чого ми це робимо. Ми готові йти на ці кроки. Нам дійсно потрібно шукати компроміси. Тільки об’єднавшись ми зможемо досягти бажаних результатів».

Суслівський сільський голова Ігор Голуб також готовий до співпраці, але на даний час громада села під час обговорення цього питання не підтримала ідею об’єднання з містом.

Під час зустрічі кожен мав можливість висловити свою точку зору з даного приводу та внести свої конструктивні пропозиції. Так як питання досить складне і потребує детального вивчення, в результаті обговорення було вирішено найближчим часом провести аналогічну зустріч, за участю відповідних фахівців.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія